Rohlíkové boilies žluté - ananas RSboilies - Sobotka | Rybářské potřeby

 
Registrace
 
 
 

Na úvod » Zboží tříděné podle ZNAČEK » Sobotka » Rohlíkové boilies žluté - ananas RSboilies - Sobotka

Rohlíkové boilies žluté - ananas RSboilies - Sobotka

Číslo výrobku:
5636
Naše cena s DPH:
58 Kč
Naše cena bez DPH:
47,93 Kč
Množství:
1
Minimální odběr:
1
 
ks
 
 
 

Varianty:

 
 
 

Popis výrobku

Žádné obyčejné těsto,či náhražka rohlíků,ale opravdu klasické vázané originál Rohlíkové boilies, boilie vyráběné z čerstvých rohlíků!

Lisováno pomocí vysokotlakého hydraulického lisu tak, aby kulička vydržela pod vodou co nejdéle, pozvolna měkla a přitom byla na provázku stále pevně uchycena. Naše rohlíkové boilies barvíme přírodními barvami a dipujeme kvalitními dipy pomocí nejmodernější technologie, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků při rybolovu. Vyrábíme ve třech velikostech (8mm,12mm,16mm) a čtyřiceti příchutích. Součástí balení je plovoucí Rybí zob na zkvalitnění a zabezpečení nástrahy. Přidáním Rybího zobu na háček  zajístíte nástrahu tak, že Vám i při použití háčku bez protihrotu při náhozu a následném dopadu boilie nespadne.                Uvedená váha na krabičce, je čistá váha kuliček v suchém stavu před dipováním!

Univerzální nástraha, kterou lze použít v jakémkoliv ročním období. Obzvlášť efektivní je v kombinaci s krmítkem a mnohdy přináší záběry okamžitě po náhozu, je pro ryby neodolatelný. Její nastražení je také velmi praktické, stačí navléknout háček za šňůrku, přidat Rybí zob na zabezpečení nástrahy a můžete nahazovat!

Rychlé, jednoduché a efektivní.

Náš TIP: Pro ještě větší efektivitu lze rohlíkový boilies nadipovat. Největší úspěch má i naše dipované boilies, které následně můžete vložit do práškových posilovačů na obalení. Pak získáte tu pravou neodolatelnou nástrahu, která nenechá v klidu ani ryby těch největších kategorií.

 
 

Ostatní fotografie k produktu

 

Diskuse k produktu 

Vkládání příspěvků